Tagasi

Muuseumiöö kolmas inspiratsiooniloeng LIGIPÄÄSETAVUS 21. aprillil

Tänavuse Muuseumiöö raames on Muuseumiöö FB lehel võimalik kuulata ja vaadata inspiratsiooniloenguid "ÖÖS ON LIIKUMIST!".
Kolmas inspiratsioonihommik toimub juba sel reedel, 21. aprillil teemal "LIGIPÄÄSETAVUS 2.0 EHK KASUTAJATEST LÄHTUV DISAIN". Külla tuleb DANIEL KOTSJUBA.

Daniel Kotsjuba on avalike teenuste disainer, kes töötab Riigikantselei Innovatsioonitiimis. Ta on oma töös keskendunud kõiki kaasavale ehk kõigi ühiskonnagruppidega arvestavale disainile ja aidanud koostada “Kõiki kaasava elukeskkonna juhendmaterjali”.

Loengus räägitakse ligipääsetavusest, kuid mitte selle otseses tähenduses, mis paljude jaoks tähendab tüütuid paragrahve seaduste ja määruste meres. Selle asemel keskendutakse hoopis kasutajatest lähtuvale disainile ning sellele, kuidas see lõpuks meie kõigi elu ja liikumist parandab.

Eelmisel nädalal toimunud loeng teemal "LIIKUMINE" Frederik M. Hanseniga on eesti keelsete subtiitritega järelevaadatav SIIN

Esimene loeng Madle Lippusega teemal "KUS ASUB MUUSEUM 15 MINUTI LINNAS?" on järelevaadatav SIIN

Inspiratsiooniloengud jäävad järelevaadatavaks Eesti Muuseumiühingu Youtube`i kanalist ehk saate inspireerivaid esinejaid kuulata just teile sobival ajal. Idee on avada senisest enam liikumise, liikuvuse ja ligipääsetavuse teemat.

Tagasi